mobile-banner

Bloom Festival

cal -
locbloomfestivalturkey
favAdd To Favourites
Günlük Bilet (9 Ekim Cumartesi 12:00-24:00)
500
-
+
Günlük Bilet (10 Ekim Pazar 12:00-24:00)
500
-
+
BUGECE'ye Özel Festival Girişi (8-10 Ekim)
750
-
+
SUB TOTAL0.00
PURCHASE

Intro

Bloom Festival Turkey (bloomfestival.org) Line Up
Michael Mayer https://soundcloud.com/michael-mayer-kompakt
Cinthie https://soundcloud.com/cinthie
Fabe http://soundcloud.com/fabeagain
Bakayan https://soundcloud.com/bakayan
Bala https://soundcloud.com/emrahbala
Bellville https://soundcloud.com/bellville
Bubu https://soundcloud.com/
Candjane https://soundcloud.com/candjane
Cure Shot https://soundcloud.com/cure-shot
Gorkem Cay https://soundcloud.com/gorkemcay
Lilly & Kazan https://soundcloud.com/lillyandkazan
Lopal https://soundcloud.com/lopalmusic
Marit https://soundcloud.com/maritartist
Meat https://soundcloud.com/meat
Naomi Dasmoe https://soundcloud.com/naomidasmoe
Nat Wendell https://soundcloud.com/natwendell
Orhanismus https://soundcloud.com/
Ozgur Bay https://soundcloud.com/ozgurbay
Semih Akay https://soundcloud.com/semihakay
Tangun https://soundcloud.com/tangun
Veralou https://soundcloud.com/

Fethiye'nin turkuaz denizli ve ormanla çevrili koylarından birinde yer alan Help Beach'te gerçekleştirilecek olan Bloom Festival, müzik, sanat, deniz ve doğa dolu bir haftasonunun kapılarını size açıyor.

Bloom, uluslararası sanatçı ve müzisyenlerin oluşturduğu bir grup tarafından gerçekleştiriliyor. Katılımcıların çoğunluğu yurt dışından gelmekte ve bloomfestival.org sitesi üzerinden biletlerini temin etmektedir. Türkiye'den gelmek isteyen katılımcılar için ise Bugece'ye özel sınırlı sayıda kontenjan ayrılmıştır. 50 adetle sınırlı avantajlı biletler tükenmeden siz de Bloom Festival'deki yerinizi ayırtın.

İlerleyen yıllarda da gerçekleştirilecek festival serisinin ilk ayağında gerçekleştirilecek etkinliklerden bazıları:
20'den fazla DJ tarafından sunulacak elektronik müzik performansları,
Sevgi, doğa, deniz ve mitoloji üzerine hazırlanacak özel dekor ve enstalasyonlar,
Help Beach tarafından sunulan dünya mutfağından özel seçki yemekler ve içkiler,
Atölyeler, esthetic dans ve yoga çalışmaları.

Kurallar
Bloom Festival içerisinde, sözlü, fiziksel ya da psikolojik olarak herhangi bir ırkçı, cinsiyetçi, ayrımcı davranışlara tolerans gösterilmeyecektir.
Festival alanı saat 12:00'de kapatılacaktır. Bu alan içerisinde kamp, vb. konaklamaya izin verilmeyecektir.
Festival alanı içerisinde doğa ve çevreye zarar verecek davranışlarda bulunulması yasaktır.

Konum
Festival alanı, Fethiye Küçük Boncuklu Koyu'nda yer alan Help Beach ve Yatch Club'dır. Beyaz kumlu plajı ve turkuaz deniziyle bölgede yüzmek için en iyi konumlardan biridir. Plaj çevresi tamamen ağaçlarla kaplıdır. İşletme 700 kişi kapasitelidir ve bu sayıda misafirin duş, tuvalet ve servis hizmetlerini giderecek bir altyapıya sahiptir. Festivalimiz süresince pandemi ve hijyen kuralları göz önüne alınarak alanda 300 kişiye ev sahipliği yapılacaktır. İşletmenin restoranı dünya mutfağından seçilmiş birçok yemek ve içki ile festival süresince hizmetinizde olacaktır. Alana ait detaylı bilgi ve görseller için: @helpbeachandyachtclub

Konaklama
Festival katılımcıları kendi konaklamasını organize etmekte özgürdür. DJ'ler ve kısıtlı festival katılımcısı için bölgedeki otellerden Marina Boutique Otel de festival organizasyonu tarafından kiralanmıştır. Festival süresince festival alanı ve Fethiye Karagözler Mahallesi arasında gerçekleştirilecek servisler için de buluşma noktası burası olacaktır. Bu otelde konaklamak isteyenler bizimle iletişime geçerek (bloomfestivalturkey@gmail.com) detaylı bilgi alabilir.

Ulaşım:
Araçla: Harita uygulamalarına Help Beach ya da 36.62196251431188, 29.08015979207878 koordinatları girilerek festival alanına ulaşılabilir.
Uçakla: Festivale en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı'dır. Uçakla gelecek misafirlerimiz için Cuma öğleden sonra ve Pazartesi öğleden sonrası için festival alanı ve Dalaman Havalimanı arasında belirli saatlerde ücretli servisler düzenlenecektir. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz (bloomfestivalturkey@gmail.com)

Rules

Our guests are required to submit their vaccination card when coming to the event area, if they do not have a vaccination card, PCR test or the relevant HES application indicating that they have had the disease. Participants who do not have a vaccination card/PCR test will not be able to enter the event area.
Bloom Festival
cal
locHelp Beach & Yacht Club, Küçük Boncuklu Koyu, 48300 Fethiye/Muğla
locbloomfestivalturkey
Günlük Bilet (9 Ekim Cumartesi 12:00-24:00)
500
-
+
Günlük Bilet (10 Ekim Pazar 12:00-24:00)
500
-
+
BUGECE'ye Özel Festival Girişi (8-10 Ekim)
750
-
+
SUB TOTAL0.00
Total0.00
0 Tickets
PURCHASE